Home > Service en ondersteuning > Contactpersonen

Contactpersonen

In het werkveld

Neem contact op met de commerciële medewerker van Poujoulat het dichtst bij u in de buurt Ons commercieel team begeleidt u van het concept tot de uitwerking van uw projecten. Onze commerciële medewerkers hebben een antwoord op al uw vragen van technische of commerciële aard.

In de onderneming :

Algemeen contact : tél. : 067/ 84 02 02 | info@poujoulat.be

Bestelling/ Leveringen : klantendienst@poujoulat.be

Prijsaanvragen/ Technische informatie : price@poujoulat.be

 

VERKOOP DIRECTIE

Verkoopdirecteur : Bruno Haemers - b.haemers@poujoulat.be

Assistente verkoopdirectie : Daniëlla Van Bellinghen - d.vanbellingen@poujoulat.be

 

PROJECT MANAGER

Jeroen Roelands - j.roelands@poujoulat.be

 

KLANTENDIENST EN STUDIEBUREAU

Verantwoordelijke : Sarah Detilleux - s.detilleux@poujoulat.be

Behandeling bestellingen : Mona Meulders - m.meulders@poujoulat.be

S.B. Technicus : David Roose - d.roose@poujoulat.be

S.B. Technicus : Patrick Decuypere - p.decuypere@poujoulat.be

 

DIENST NA VERKOOP

Daniëlla Van Bellingen - d.vanbellingen@poujoulat.be

 

OPLEIDIGEN & PRODUCT MANAGER

Olivier Blote - o.blote@poujoulat.be

 


Gemeenschappelijke, tertiaire en industriële woonvormen


Andere sites gepubliceerd door Poujoulat :


Een rookkanaal of dakuitgang installeren, een verwarmingsapparaat aansluiten of een schouw van kanalen voorzien

Poujoulat is een gespecialiseerde fabrikant van rookkanalen, dakuitgangen en accessoires voor schoorstenen en verwarming voor de industrie, eengezinswoningen, gemeenschappelijke en tertiaire huisvesting, zowel nieuw als renoverend.
Wilt u een verwarmingssysteem op hout, gas of stookolie installeren of renoveren? Poujoulat biedt een grote keuze aan individuele en gemeenschappelijke rookkanalen, vanste kanalen of flexibele roestvrijstalen verbindingskanalen, verbindingskanalen voor alle types verwarmingsapparaten: haard, inzethaard, houtkachel, pelletkachel, verwarmingsketel. Verschillende schoorsteenuitrustingen garanderen een perfecte rookafvoer: rookafzuiging, warmteverdeler, trekregelaar, onderhouds- en schoorsteenveegkit.