Contact

Op het terrein

Neem contact op met de commerciële medewerker van Poujoulat het dichtst bij u in de buurt. Ons commercieel team begeleidt u van het concept tot de uitwerking van uw projecten. Onze commerciële medewerkers hebben een antwoord op al uw vragen van technische of commerciële aard.

In de onderneming

Algemeen contact: tel. : 067/ 84 02 02 | info@poujoulat.be
Bestellingen/ Leveringenklantendienst@poujoulat.be
Prijsaanvragen/ Technische informatieprice@poujoulat.be

VERKOOP DIRECTIE
Verkoopdirecteur: Bruno Haemers - b.haemers@poujoulat.be
Assistente verkoopdirectie: Daniëlla Van Bellinghen - d.vanbellingen@poujoulat.be

PROJECT MANAGER
Jeroen Roelands - j.roelands@poujoulat.be

KLANTENDIENST EN STUDIEBUREAU
Verantwoordelijke: Sarah Detilleux - s.detilleux@poujoulat.be
Behandeling bestellingen: Mona Meulders - m.meulders@poujoulat.be
Behandeling bestellingen: Katia Clemens - k.clemens@poujoulat.be
S.B. Technicus: David Roose - d.roose@poujoulat.be
S.B. Technicus: Patrick Decuypere - p.decuypere@poujoulat.be

DIENST NA VERKOOP 
Daniëlla Van Bellingen - d.vanbellingen@poujoulat.be

PRODUCT MANAGER
Olivier Blote - o.blote@poujoulat.be

OPLEIDINGEN
Daniëlla Van Bellingen - d.vanbellingen@poujoulat.be